Nagaoka Discfile 102

Nagaoka No 102 Anti-Static  koperty wewnętrzne do winyli LP. Wysokiej jakości antystatyczne wewnętrzne okładki do płyt winylowych wyprodukowane przez japońska firmę znaną na rynku wkładek gramofonowych.Wykonane z papieru ryżowego (podobnego do HDPE). Półokrągłe zakończenie, pakowane i sprzedawane w opakowaniu po 50 szt.

Nagaoka No 102 Anti-Static  koperty wewntrzne do winyli LP

Wysokiej jakości antystatyczne wewnętrzne okładki do płyt winylowych wyprodukowane przez japońska firmę znaną na rynku wkładek gramofonowych.
Wykonane z papieru ryżowego (podobnego do HDPE).

Nagaoka No 102 Anti-Static  koperty wewnętrzne do winyli LP. Wysokiej jakości antystatyczne wewnętrzne okładki do płyt winylowych wyprodukowane przez japońska firmę znaną na rynku wkładek gramofonowych.Wykonane z papieru ryżowego (podobnego do HDPE). Półokrągłe zakończenie, pakowane i sprzedawane w opakowaniu po 50 szt.  Nagaoka No 102 Anti-Static  koperty wewntrzne do winyli LP  Wysokiej jakości antystatyczne wewnętrzne okładki do płyt winylowych wyprodukowane przez japońska firmę znaną na rynku wkładek gramofonowych. Wykonane z papieru ryżowego (podobnego do HDPE).

Półokrągłe zakończenie, pakowane i sprzedawane w opakowaniu po 50 szt.